Мъж от Разград е задържан в полицейския арест в Шумен за

...
Мъж от Разград е задържан в полицейския арест в Шумен за
Коментари Харесай

27-годишен преби с бутилка мъж, борят се за живота му

Мъж от Разград е арестуван в полицейския арест в Шумен за нанесена телесна щета. Шуменец е с заплаха за живота в болничното заведение. Това оповестяват от пресцентъра на шуменската полиция.

Малко преди 00:00 часа тази нощ в дежурната част на полицията е признат сигнал за побой на пл. “Гривица “ в града.  Към мястото на случая са ориентирани екипи на охранителна полиция. На място е арестуван 27-годишният агресор.

Изяснено е, че малко преди този момент той и групичка мъже използвали алкохол. Без съответна причина нанесъл удари със стъклена бирена бутилка в лицето на 54-годишен шуменец. Спасителен екип на пожарната е оказал подпомагане и оказал помощ да бъде качен в кола за спешна помощ.

Пострадалият е откаран в МБАЛ - Шумен. След преглед  са открити счупени носни кости, четири предни зъба и травма на бял дроб. Настанен е за лекуване в шуменската болница с заплаха за живота.

В хода на в допълнение осъществената инспекция е изяснено, че 27-годишният мъж, причинител на  побоя, е разгласен за търсене от Районното ръководство в Разград като подсъдим по наказателно дело. По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР